Зарядна станція ANKER SOLIX C300X
- Код товару: 94073
- Модель: SOLIX C300X
-
12 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зарядна станція ANKER SOLIX C300X
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 288 Вт*год |
| Потужність зарядки (розетка) | 330 Вт |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 100 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Циклів зарядки | 3000 |
| Час зарядки (прикурювач) ≈ | 142 хв |
| Час зарядки (розетка) ≈ | 68 хв |
| Час зарядки (сонячна панель) ≈ | 194 хв |
| Виходи | |
| USB A | 1 шт.; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB C | 3 шт.; 3 A, 5 A; 140 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Розеток (230 В) | 2 шт. |
| Входи (зарядка станції) | |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Інше | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 164x161x240 мм |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | A1723; A1723311 |
| підсвічування | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Синхронізація зі смартфоном | Bluetooth та Wi-Fi |
| Температура експлуатації | 0 °C ~ +40 °C |
| Комплектація | |
| Комплектація | зарядна станція |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Функція ДБЖ | + |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















