Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 UPS with Solar Panel 45w
- Код товару: 94364
- Модель: RIVER 3 UPS with Solar Panel 45w
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 UPS with Solar Panel 45w
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 245 Вт*год |
| Потужність зарядки (прикурювач) | 100 Вт |
| Потужність зарядки (розетка) | 320 Вт |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 110 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Виходи | |
| USB-A | 2 шт.; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB-C | 1 шт.; 3 A, 5 A; 100 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Розеток (230 В) | 1 шт. |
| Входи (зарядка станції) | |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Дод. порти | C13/14 (заряджання) |
| Інше | |
| Блок живлення | вбудований у корпус |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити | 254x210x112 мм |
Опис
Маленька зарядна станція з функцією «безперебійника», обладнана літій-залізо-фосфатною батареєю на 245 Вт*год. При відключенні електроенергії модель автоматично перемикає підключену техніку на живлення від вбудованого акумулятора протягом 10 мс. EcoFlow River 3 UPS підтримує роботу з навантаженням загальною потужністю до 300 Вт та витягує пікові стрибки потужності на рівні до 600 Вт.
Від портативної електростанції можна запитати комп'ютер, кілька ноутбуків, також вона послужить для автономного живлення роутера, зарядки мобільних гаджетів і т.п. В інтерфейсному полку станції є одна розетка на 230 В, яка видає чисту синусоїдальну напругу «як у розетці», два повнорозмірні USB по 12 Вт, один USB type C зі швидкою зарядкою за протоколом Power Delivery (100 Вт), вихід автоприкурювача 12 В. Батарея моделі заряджається від побутової електромережі приблизно за 1:00, від сонячних панелей або розетки прикурювача в машині - за 2.5 - 3 години. Зарядна станція зібрана в корпусі з габаритами 255х212х113 мм та вагою близько 3.5 кг. Захист за стандартом IP54 гарантує стійкість корпусу до пилу та вологи.

















