Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
- Код товару: 94362
- Модель: DELTA 2
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 1024 Вт*год |
| Підключення дод. батареї | + |
| Потужність зарядки (розетка) | 1200 Вт |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 500 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Виходи | |
| DC вихід | 2 шт DC5521 (12.6 В 38 Вт) |
| USB-A | 2 шт.; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB-A (швидка зарядка) | 2 шт.; 5В2A, 12В/1.5A; 18 Вт |
| USB-C | 2 шт.; 5 A; 100 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Входи (зарядка станції) | |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Дод. порти | Х-Stream port (C13/14) |
| Інше | |
| Блок живлення | вбудований у корпус |
| Вага | 12 кг |
Опис
Велика зарядна станція з акумулятором великої ємності (1024 Вт*год). Може одночасно обслуговувати кілька одиниць побутової й комп'ютерної техніки загальною потужністю до 1800 Вт (дозволяються короткочасні стрибки навантаження до 2700 Вт). Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 має 4 розетки для підключення споживачів електроенергії. Для живлення телефонів і гаджетів передбачені порти USB A, USB A Fast Charge і USB C (по 2 шт. кожного з перелічених видів). Підзарядка батареї станції може здійснюватися від мережі, автомобільного прикурювача або сонячних панелей (вони в комплект не входять і купуються окремо). Прилад має габаритні розміри 281x211x400 мм і важить 12 кг. Корпус з двох боків має зручні ручки для перенесення станції.
















