Зарядна станція ANKER SOLIX C300X DC (A1728)
- Код товару: 94074
- Модель: SOLIX C300X DC (A1728)
-
13 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зарядна станція ANKER SOLIX C300X DC (A1728)
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 288 Вт*год |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 100 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Час зарядки (прикурювач) ≈ | 142 хв |
| Час зарядки (сонячна панель) ≈ | 192 хв |
| Виходи | |
| USB A | 2 шт.; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB C | 4 шт.; 140 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Входи (зарядка станції) | |
| Від порту USB C | + |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Інше | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 124x120x200 мм |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | A1728 |
| підсвічування | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Комплектація | |
| Комплектація | зарядна станція |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









