Електрогенератор Walter Stahl PR8500WS
- Код товару: 84321
- Модель: PR8500WS
-
17 599 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Електрогенератор Walter Stahl PR8500WS
| Двигун | |
| Індикатор рівня палива | + |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Потужність | 6.5 к.с. |
| Тип ДВЗ | 4-тактний |
| Інше | |
| Вага | 38 кг |
| Габарити | 600x440x430 мм |
| Маркування виробника | GS8500E; KC-G2500 |
| Комплектація | |
| Альтернатор | синхронний |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Обмотка альтернатора | алюмінієва |
| Підключення | |
| Вихід 12 В | розетка |
| Кількість розеток (230/400 В) | 4 шт |
Опис
Бюджетний генератор із 4-тактним бензиновим двигуном, що має потужність 6.5 к.с. Обслуговуючи споживачів трифазного струму 400 В, електростанція може забезпечувати живлення обладнання та техніки сумарною потужністю 2.2 кВт. А як однофазний генератор Walter Stahl PR8500WS має номінальну потужність 0.8 кВт. На передній панелі апарата знаходяться три розетки 230 В, одна розетка 400 В та роз'єм 12 В, а також аналоговий вольтметр, автоматичний вимикач та замок запалювання. Генератор оснащений електростартером та батареєю, які необхідні для запуску ДВЗ без використання м'язової сили. Крім перерахованого, на трубчастій рамі електростанції також встановлені синхронний альтернатор (з алюмінієвою обмоткою) та паливний бак на 15 літрів бензину.






















