Вбудований холодильник Siemens KB96NADD0
- Код товару: 93775
- Модель: KB96NADD0
-
72 349 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Siemens KB96NADD0
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5x70.8x54.8 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1940х710х560 мм |
| Споживання енергії в рік | 204 кВт/год |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 382 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 98 л |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Час збереження холоду | 13 год |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 3 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; керування зі смартфона (Wi-Fi); індикатор закриття дверцят; автодоводчик дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості; зона вологості; полиця для пляшок |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 284 л |
| Полиць | 4 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






