Вбудований холодильник Samsung BRB26705DWW
- Код товару: 86348
- Модель: BRB26705DWW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB26705DWW
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5x54x55 см |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Маркування виробника | BRB26705DWW/EF |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 264 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 74 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
| Час збереження холоду | 6 год |
Опис
Великий і функціональний холодильник типу, що вбудовується, з двома роздільними камерами. У морозильнику використовується опція Cool Select+, при включенні якої нижнє відділення перетворюється на режим легкого заморожування, температура близько 0 °C. Ця функція дозволяє розширювати зону охолодження, якщо виникає необхідність швидкого охолодження великої кількості свіжих продуктів.
Агрегат використовує два незалежні контури охолодження, а також потужний інверторний компресор. Вбудований холодильник Samsung BRB26705DWW може похвалитися удосконаленою конструкцією корпусу згідно з концепцією SpaceMax. Завдяки використанню просунутих теплоізоляційних матеріалів помітно зросла місткість робочих камер. Об'єм секції охолодження становить 190 л, а в морозильник міститься до 74 л.
Зовнішні габарити є компактними — на рівні 177.5x54x55 см. Пристрій дозволяє помітно збільшити термін зберігання фруктів, овочів і ягід із зеленню. Для цього передбачено контейнер Humidity Fresh, що має функцію регулювання ступеня вологості. Секція Optimal Fresh розрахована на тривале зберігання будь-яких м'ясних та рибних продуктів. За чистоту робочих камер від крижаної кірки відповідає система No Frost, яка запобігає утворенню льоду та інею на внутрішніх стінках робочих камер.
















