Вбудований холодильник Samsung BRB70F26C1F0UA
- Код товару: 93247
- Модель: BRB70F26C1F0UA
-
39 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB70F26C1F0UA
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5х54х55 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Польща |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 264 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 72 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Температура морозилки | -23 °C |













