Вбудований холодильник Samsung BRB26600FWW
- Код товару: 79523
- Модель: BRB26600FWW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB26600FWW
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5x54x55 см |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1778x560x560 мм |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 267 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 74 л |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
| Час збереження холоду | 6 год |
Опис
Класичний двокамерний холодильник середнього рівня, що вбудовується, перш за все примітний наявністю роздільних контурів охолодження для кожної з камер і повною підтримкою технології Full No Frost. Модель представлена на ринку у 2021 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Загальний корисний обсяг моделі становить 267 л, які розділені між холодильною камерою і розміщеною під нею морозилкою.
Холодильна камера з місткістю 193 л має чотири полиці з якісного скла, що не б'ється. Відстань між полицями можна регулювати. Додатково всередині передбачено зону вологості, яка дозволяє вручну налаштовувати рівень вологості. З додаткових можливостей передбачено функцію швидкого охолодження та систему динамічного охолодження. Що ж до морозилки, то вбудований холодильник Samsung BRB26600FWW оснащений камерою ємністю 74 л з мінімальною підтримуваною температурою на рівні -23 °C. Усередині виробником передбачено три ящики, а потужностей морозилки цілком достатньо для заморожування до 9 кг свіжих продуктів за добу. Рівень створюваного під час роботи шуму вбирається у 35 дБ.












