Вбудована посудомийна машина VENTOLUX DWT 4504 NA
- Код товару: 87445
- Модель: DWT4504 NA FS
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина VENTOLUX DWT 4504 NA
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 12 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 4 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Посудомийний агрегат торгової марки VENTOLUX це вузька модель (для вбудовування в нішу шириною 45 см), яку можна віднести до рішень початкового класу. Робоча камера приладу готова "прийняти" 10 комплектів посуду за раз і передбачає традиційне компонування з парою містких висувних кошиків, причому верхній короб можна регулювати по висоті (наприклад, щоб звільнити простір внизу під габаритні каструлі).
Користувачам пропонується набір із 4 ходових програм, а саме попереднього ополіскування, економного, інтенсивного та швидкого миття. Крім цього, посудомийка VENTOLUX DWT4504 NA підтримує режим половинного завантаження, так що збирати багато брудного посуду для запуску циклу зовсім не обов'язково. До базових за нинішніми мірками можливостей приладу відноситься можливість застосування таблеток «3 в 1», наявність системи захисту від протікання, відстрочення старту та звукової індикації закінчення миття. Енергоспоживання посудомийної машини удостоєно оцінки A++, а ось витрата води та показники шумності (відповідно 12 літрів і 52 дБ) все ж таки вища, ніж у основних конкурентів.










