Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE (F161550)
- Код товару: 60731
- Модель: HSIO3T235WCE
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE (F161550)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x44.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас гучності | C |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; гігієнічна; інтенсивна; нічна (тиха); щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
— Попереднє ополіскування. Режим «замочування», коли посуд ополіскується холодною водою і за рахунок високої вологості в робочій камері довго не висихає, а залишки їжі не присихають до тарілок. Ця програма особливо корисна в тих ситуаціях, якщо немитий посуд потрібно тримати всередині довгий час — наприклад, якщо потрібно відлучитися з дому на кілька днів, а часу мити посуд вже немає, або якщо достатня для роботи основної програми кількість тарілок набирається за кілька прийомів їжі. Крім того, вона може згодитися для миття сильнозабрудненого посуду — ополіскування дає змогу розм"якшити і потім видалити присохлі забруднення без використання програм інтенсивного миття (які є не у всіх моделях).
— Економна. Програма, що передбачає зменшену витрату води, мийних засобів і електрики порівняно зі звичайним режимом миття. Зазвичай, призначена для посуду без сильних забруднень і присохлих залишків їжі, хоча в окремих моделях можуть передбачатися свої особливості економічного режиму.
— Гігієнічна. Програма, розрахована на максимально ефективне знищення хвороботворних бактерій і вірусів. Зазвичай, передбачає підвищені температури води (близько 68...70 °С), що може забезпечити бактерицидний ефект навіть без використання спеціальних засобів (хоча конкретні особливості роботи, зрозуміло, можуть бути різними). Наявність цього режиму дуже бажана, якщо машина використовується для миття дитячого посуду; також він може стати в нагоді, якщо в родині хтось захворів.
— Інтенсивна. Спеціальна програма для миття сильнозабрудненого посуду, наприклад, сковорідок з присохлими залишками їжі. Зазвичай, передбачає посилений напор і підвищену температуру води.
— Нічна (тиха). Програма для роботи в нічний час і в інших ситуаціях, коли зайвий шум небажаний. Рівень шуму, який виробляється посудомийною машиною, в такому режимі знижується завдяки зниженню температури води, зменшення її напору і ряду інших способів (конкретний їх набір залежить від моделі). А необхідна ефективність миття зазвичай забезпечується за рахунок збільшеного часу роботи; при вмиканні машини на ніч тривалість миття не є серйозним недоліком.










