Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIC 3M19 C
- Код товару: 60732
- Модель: HSIC3M19C
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIC 3M19 C
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x45x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Інверторний двигун | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 12 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 7 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Посудомийна машина торгової марки Hotpoint-Ariston призначається для установки в нішу шириною 45 см. Модель належить до рішень на стику початкового і середнього класу. Прилад отримав інверторний двигун, який покликаний підвищити довговічність і знизити витрату ресурсів. Правда, якщо енергоспоживання дійсно економічно (клас A+), то води за цикл мийки потрібно від 11.5 літра, що з урахуванням місткості в 10 комплектів посуду — не еталонне значення.
Робоча камера посудомийки Hotpoint-Ariston HSIC 3M19 C передбачає систему Flexiload, що дозволяє регулювати висоту верхньої корзини та/або знімати окремі елементи для збільшення простору під велику начиння. Спеціально для столових приладів і поварешек є третій висувний відсік. Набір з 7 програм включає щоденну, інтенсивну, експрес (30-хвилинну) і делікатну мийку, попереднє ополіскування. В якості опції запропонований режим половинного завантаження, таймер відстрочки старту. З інших особливостей варто виділити рівень дому до 49 дБ, наявність компактного LED-дисплея, що доповнює кнопкове управління, можливість підключення до системи гарячого водопостачання для додаткової економії електроенергії.












