Вбудована посудомийна машина Hisense HV 663C60
- Код товару: 89775
- Модель: HV663C60
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Hisense HV 663C60
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x60x55 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 16 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна; нічна (тиха); самоочищення |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







