Вбудована посудомийна машина Hansa ZIM 426 EH
- Код товару: 91401
- Модель: ZIM 426 EH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Hansa ZIM 426 EH
| Додатково | |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Рівень шуму | 47 дБ |










