Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWS 60039 LDI
- Код товару: 94119
- Модель: DWS 60039 LDI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWS 60039 LDI
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| Витрата води | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
Опис
— Сенсорне.
Системи управління, які використовують сенсори. Працювати з такими органами управління простіше, ніж зі звичайними кнопками (див. вище) — замість натискання вистачає легкого дотику. Усі сенсори можуть бути виготовлені під однією площиною, що полегшує очищення панелі управління і зменшує кількість щілин, у які може забиватися бруд. Не варто забувати також про те, що подібне управління надає посудомийній машині сучасний і прогресивний зовнішній вигляд. З іншого боку, сенсори коштують дорожче за інші типи управління, а тому переважно використовуються у висококласних моделях.
























