Вбудована посудомийна машина Brandt BDJ424DB
- Код товару: 84261
- Модель: BDJ424DB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Brandt BDJ424DB
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x59.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Комплектація | |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | половинне завантаження; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; 60 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



