Вбудована посудомийна машина Beko DIS35025
- Код товару: 91434
- Модель: DIS35025
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Beko DIS35025
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Маркування виробника | 7681353935 |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 12 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Сушіння | обдув |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Кількість програм | 5 |
| Режими мийки | половинне завантаження; швидка мийка; економна; інтенсивна; щоденна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







