Змішувач Fabiano SKFC 90 ST Alpine White
- Код товару: 94516
- Модель: SKFC 90 ST Alpine White
-
5 812 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano SKFC 90 ST Alpine White
| Вилив | |
| Висота струменя | 222 мм |
| Глибина струменя | 213 мм |
| Кут нахилу струменя | 5 ° |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Форма | дугоподібний |
| Інше | |
| Висота змішувача | 388 мм |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8232.401.0952; 8232.401.1072; 8232.401.1073; Ще ↓8232.401.1074; 8232.401.1075; 8232.401.1131; 8232.401.1132; 8232.401.1133 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | хром з гранітом; нержавіюча сталь (матова) |
| Комплектація | |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | білий |
| Призначення | для кухні; для фільтрування питної води |
| Тип змішувача | одноважільний (джойстик) |
| Монтаж | |
| Діаметр отворів для встановлення | 35 мм |
| Макс. товщина стільниці | 35 мм |
| Монтажних отворів | 1 шт. |
| Підведення води | шланги; 400 мм |
| Тип монтажу | настільний (горизонтальний) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


