Змішувач Fabiano FKM-31Chrome
- Код товару: 94524
- Модель: FKM-31Chrome
-
5 594 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano FKM-31Chrome
| Вилив | |
| Висота струменя | 305 мм |
| Глибина струменя | 240 мм |
| Поворотний | + |
| Форма | Г-подібний |
| Інше | |
| Висота змішувача | 335 мм |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8231.402.0384; 8231.402.0389 |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Комплектація | |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Призначення | для кухні; для фільтрування питної води |
| Тип змішувача | одноважільний (джойстик) |
| Монтаж | |
| Діаметр отворів для встановлення | 35 мм |
| Монтажних отворів | 1 шт. |






