Змішувач Fabiano SKF 850 ST Truffle Beton
- Код товару: 94527
- Модель: SKF 850 ST Truffle Beton
-
2 141 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano SKF 850 ST Truffle Beton
| Вилив | |
| Висота струменя | 258 мм |
| Глибина струменя | 201 мм |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Форма | дугоподібний |
| Інше | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8232.401.0746; 8232.401.0906; 8232.401.0907; Ще ↓8232.401.0908; 8232.401.0909; 8232.401.0910; 8232.401.0911; 8232.401.0912; 8232.401.0913 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | хром з гранітом; нержавіюча сталь (глянцева) |
| Комплектація | |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | сірий |
| Призначення | для кухні |
| Тип змішувача | одноважільний (джойстик) |
| Монтаж | |







