Змішувач Fabiano SKFC 90 ST Antracit
- Код товару: 94526
- Модель: SKFC 90 ST Antracit
-
5 812 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano SKFC 90 ST Antracit
| Вилив | |
| Висота струменя | 222 мм |
| Глибина струменя | 213 мм |
| Кут нахилу струменя | 5 ° |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Інше | |
| Висота змішувача | 388 мм |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8232.401.0952; 8232.401.1072; 8232.401.1073; Ще ↓8232.401.1074; 8232.401.1075; 8232.401.1131; 8232.401.1132; 8232.401.1133 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | графіт |
| Призначення | для кухні; для фільтрування питної води |
| Тип змішувача | одноважільний (джойстик) |
| Монтаж | |
| Діаметр отворів для встановлення | 35 мм |
Опис
— Одноважільний (джойстик).
Змішувачі, в яких потік води управляється одним важелем. Найчастіше поворотом джойстика з боку в бік у таких моделях регулюється температура, а нахилом відносно осі повороту — напір. Це дає змогу регулювати температуру, не змінюючи напору (і навпаки) і навіть «запам'ятати» вибраний варіант температури (досить просто опустити важіль на закриття, не повертаючи його вбік). Водночас такі пристрої менш точні в регулюванні, ніж двохвентильні.
Зрідка можна зустріти також більш специфічний різновид — одноважільні змішувачі, доповнені окремим важелем регулювання температури (див. нижче). У таких моделях основний джойстик управляє тільки напором.
Зрідка можна зустріти також більш специфічний різновид — одноважільні змішувачі, доповнені окремим важелем регулювання температури (див. нижче). У таких моделях основний джойстик управляє тільки напором.
— Нержавіюча сталь.
Найбільш поширений матеріал для недорогих моделей. Сталь коштує недорого і водночас має високу міцність. Її недоліком є певна схильність до корозії (особливо при дефектах оброблення, навіть дрібних), що практично не впливає на повсякденне використання, однак може позначитися на довговічності змішувача.






