Змішувач Fabiano FKMS 60 Inox
- Код товару: 94539
- Модель: FKMS 60 Inox
-
9 833 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano FKMS 60 Inox
| Вилив | |
| Висота струменя | 265 мм |
| Глибина струменя | 225 мм |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Пружинний (гнучкий) | + |
| Інше | |
| Висота змішувача | 460 мм |
| Гарантія виробника | 3 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь з чорним |
| Комплектація | |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Призначення | для кухні |
| Тип змішувача | одноважільний + за дотиком |
| Монтаж | |








