Змішувач Fabiano FKMS 3115 Inox
- Код товару: 94540
- Модель: FKMS 3115 Inox
-
12 192 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano FKMS 3115 Inox
| Вилив | |
| Висувний (знімний) | + |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Пружинний (гнучкий) | + |
| Режимів виливу | 2 шт |
| Форма | дугоподібний |
| Інше | |
| Гарантія виробника | 3 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь з чорним |
| Комплектація | |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Призначення | для кухні; для фільтрування питної води |
| Тип змішувача | одноважільний + за дотиком |
| Монтаж | |
| Діаметр отворів для встановлення | 35 мм |
| Монтажних отворів | 1 шт. |
| Підведення води | шланги; 500 мм |
| Тип монтажу | настільний (горизонтальний) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



