Саундбар Sony HT-SF150
- Код товару: 93509
- Модель: HT-SF150
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Sony HT-SF150
| Динаміки | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 25 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 48 мм |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital |
| Інтерфейси | Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Інше | |
| Вага проєктора | 2.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 900х64х88 мм |
| Управління | пульт ДК |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 2.0 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| Входи | USB A; оптичний |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 88 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








