Саундбар Sony HT-S20R
- Код товару: 93510
- Модель: HT-S20R
-
12 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар Sony HT-S20R
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| Вага проєктора | 2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 760x52x86 мм |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тилова акустика | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 5.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| Входи | USB A; mini-Jack (3.5 мм); оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Вага сабвуфера | 7 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 192x387x342 мм |
| Потужність сабвуфера | 65 Вт |
| Технічні хар-ки | |
Опис
Якісно звучить брендовий саундбар формату 5.1 з бездротовим (Bluetooth) і кабельним (HDMI, оптика) підключенням, повноцінним сабвуфером, тиловою акустикою, підтримкою стрімінгу аудіоконтенту з гаджетів і повноцінним об'ємним звуком Dolby Digital. Призначений для підвищення якості відтворення звуку телевізорами, вбудовані динаміки яких, як правило, дають плоский звук з недостатньо вираженим басом, слабкою зрозумілістю мови і малою гучністю.
Ідеально підійде для використання з телевізорами Sony BRAVIA та іншими моделями, що підтримують профіль Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Може стати важливим елементом недорогого домашнього кінотеатру. Саундбар Sony HT-S20R орієнтований на вимогливих користувачів, для яких важливе адекватне об'ємне звучання аудіодоріжок фільмів і якісного музичного контенту.
Саундбар Sony HT-S40R складається з п'яти основних елементів: фронтальної панелі, яка може бути розташована прямо під телевізором (з діагоналлю від 40") або кріпитися на стіну, пари тилових колонок і сабвуфера фазоінверторного типу. Корпус пристрою оснащений портами HDMI ARC, оптичним і аналоговим входом. Об'ємний звук Dolby Digital забезпечує навколишнє звучання, здатне створити достовірну акустичну атмосферу під час перегляду фільмів та під час ігор.















