Саундбар Samsung HW-B650F/UA
- Код товару: 94173
- Модель: HW-B650F/UA
-
9 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар Samsung HW-B650F/UA
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 6 шт. |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS Virtual:X; DTS X; Dolby Digital; Dolby TrueHD |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| Вага проєктора | 3.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1030x59x105 мм |
| Дисплей | + |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Управління | пульт ДК; пультом від телевізора |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Підтримка 3D | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 3.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| HDMI-вхід | 1 шт. |
Опис
Збалансований брендовий саундбар формату 3.1 з покращеним об'ємним звучанням, впевненим басом, вбудованим модулем Bluetooth для бездротового підключення гаджетів та портом USB для відтворення аудіофайлів з накопичувачів. За допомогою такого пристрою можна забезпечити якісно новий рівень звучання, який набагато перевершує вбудовані динаміки телевізорів, що погано справляються з виведенням широкого частотного та динамічного діапазонів.
Саундбар Samsung HW-B650 знадобиться вимогливим користувачам, для яких важливе адекватне звучання аудіодоріжки фільмів і музичного контенту. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2022 року. Складається з двох основних елементів: фронтальної панелі, яка може знаходитися прямо під телевізором або кріпитися на стіну, а також потужного винесеного бездротового сабвуфера фазоінверторного типу з функцією Bass Boost.
Підтримується режим адаптивної оптимізації звуку Adaptive Sound Lite і підсилення голосу Voice Enhance. Підключення пристрою здійснюється через оптичний роз'єм або стандартний порт HDMI з технологією eARC, що дозволяє насолоджуватися об'ємним звуком покращеної якості в таких форматах, як Dolby Audio та DTS Virtual X. Ці формати забезпечують віртуалізацію оточуючого звучання, що важливо не лише для кінематографа, але й для створення звукової атмосфери ігор. Bluetooth дозволяє підключати одночасно до двох пристроїв (смартфон, планшет, ігрова консоль).
















