Сабвуфер Sony SA-SW7
- Код товару: 93533
- Модель: SA-SW7
-
9 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сабвуфер Sony SA-SW7
| Комплектація | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Колір | чорний |
| Призначення | домашній |
| Тип | активний |
| Тип встановлення | підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір динаміка | 5.25" |
| Функції | |
| Бездротове підключення | + |
| Характеристики | |
| Вага | 6.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 358x352x134 мм |
| Маркування виробника | SASW7.CEJ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










