Пилосос Samsung VS90F40DEK/UK
- Код товару: 93170
- Модель: VS90F40DEK/UK
-
43 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Samsung VS90F40DEK/UK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт. |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Час роботи | 100 хв |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | підлогова |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25x24.3x103.6 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Підключення до смартфону | + |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; електрична турбощітка; телескопічна щілинна; кутова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






























