Пилосос Samsung VS90F40DEK/UK
- Код товару: 93170
- Модель: VS90F40DEK/UK
-
43 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Samsung VS90F40DEK/UK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт. |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | підлогова |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25x24.3x103.6 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | чорний |
Опис
Пилосос компанії Samsung відноситься до категорії просунутої та дорогої техніки для дому і є розумним помічником для сухого прибирання. Це модель з портативним блоком, яку можна використовувати двома способами — як класичний вертикальний пилосос чи компактний ручний, від'єднавши портативний блок від труби. Це значно розширює радіус прибирання: пилосос здатен очищати підлогу, м'які меблі, шафи і навіть салон автомобіля.
Двигун HexaJet забезпечує високу потужність всмоктування в 400 Вт, дозволяючи легко збирати пил, волосся, шерсть домашніх тварин і більше сміття. Особливістю пристрою є інтелектуальний режим AI Cleaning 2.0, що розпізнає тип очищуваної поверхні і регулює потужність залежно від цього. Ще однією перевагою Samsung Bespoke AI Jet Ultra VS-90F40DEK/UK стала багата комплектація з насадками для різних задач.
Електрична турбощітка Active Dual Brush з підсвіткою ефективно очищає будь-які поверхні завдяки нейлоновим і гумовим щетинам. Щітка Slim LED Brush+ легко маневрує і завдяки підсвітці дозволяє усувати забруднення під меблями. Міні-турбощітка Pet+ очищає меблі від шерсті тварин. Крім цього, в комплектацію входять щелева, пилова і гнучка насадки для прибирання у важкодоступних місцях.
Пилосос постачається разом зі станцією, призначеною не лише для зберігання: вона завантажує зібране сміття з пилозбірника і відправляє його у місткий 2-літровий мішок. Крім того, до корисних функцій моделі входять система HEPA-фільтрації, дисплей з інформацією про обраний режим, рівень заряду акумулятора і несправності, два акумулятори в комплекті, тривалий час автономної роботи (100 хвилин від одного акумулятора і 60 хвилин від іншого) і можливість підключення до Wi-Fi для дистанційного керування зі смартфона.


































