Пилосос Samsung VS80F28DGS/UK
- Код товару: 93556
- Модель: VS80F28DGS/UK
-
36 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Samsung VS80F28DGS/UK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 2 шт. |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | підлогова |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 1.45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 100x25x20.2 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | слонова кістка |














