Пилосос Gorenje SVC216FMLBKII
- Код товару: 93792
- Модель: SVC216FMLBKII
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Gorenje SVC216FMLBKII
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 6 год |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | настінна |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 111x25x22 см |
| Маркування виробника | 736202; 739274 |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA 13 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















