Пилосос Gorenje SVC216FMLBKII
- Код товару: 93792
- Модель: SVC216FMLBKII
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Gorenje SVC216FMLBKII
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 6 год |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | настінна |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 111x25x22 см |
| Маркування виробника | 736202; 739274 |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
Опис
Компактний і продуктивний бездротовий ручний пилосос побутового класу з акумулятором високої ємності для тривалої автономної роботи і багатоступінчастою системою уловлювання пилу на основі ефективного циклонного фільтра (без мішка для збору пилу). Конструкція цієї моделі виконана із застосуванням зручного модульного принципу. Вона легко збирається з окремих блоків, проста в обслуговуванні і має помірну вагу 2,5 кг, який не стане проблемою для літньої людини або підлітка.
Може працювати у вертикальній конфігурації зі щіткою, що спирається на два коліщатка, або у форматі легкої портативної моделі. В останньому випадку Пилосос Gorenje Freestyle SVC 216 FMLW може очищати м'які меблі або автомобільний салон. Довговічний електродвигун здатний створювати потужний потік повітря з продуктивністю до 12 л/хв.родзинкою цієї моделі стала посилена акумуляторна батарея ємністю 20000 мАгод, енергії якої вистачить для виконання якісного сухого прибирання житлових приміщень площею до 120 м2. Комплектується металевою подовжувальною штангою і трьома насадками (великий турбо-щіткою зі світлодіодним підсвічуванням, насадкою для чищення меблів і щілинною насадкою). Багаторівнева система фільтрації з циклоном і миється HEPA-фільтром ефективно захоплює більше 99,6% частинок пилу, забезпечуючи чистоту повітря на виході.























