Пилосос Bosch BCHF2MX20
- Код товару: 93585
- Модель: BCHF2MX20
-
7 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Bosch BCHF2MX20
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Час роботи | 44 хв |
| Інше | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 116x26.5x16.5 см |
| Комплектація | |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Прибирання | суха |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















