Electrolux WQ71 50IB
- Код товару: 82161
- Модель: WQ71-50IB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Electrolux WQ71 50IB
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.1 Агод |
| Зарядна станція | підлогова |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час роботи | 50 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 4.45 кг |
| Відсік для насадок | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 110.5x25.5x14 см |
| Маркування виробника | 900 277 623 |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | бежевий |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | турбощітка; електрична турбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
























