Морозильна камера ELEYUS MFDW1142M55 WH
- Код товару: 94106
- Модель: MFDW1142M55 WH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера ELEYUS MFDW1142M55 WH
| Комплектація | |
| Вага | 39 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 142x55x55 см |
| Загальний об'єм | 153 л |
| Кількість відділень | 5; 1 полиця; 4 ящики |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Колір | білий |
| Максимальна температура | -10 °C |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 7.2 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Слім-полиця | + |
| Споживання енергії в рік | 213 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Час збереження холоду | 9 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost











