Монітор Samsung C34H890
- Код товару: 68897
- Модель: LC34H890WGIXCI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung C34H890
| Інше | |
| Вага | 8.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 811x539x299 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 57 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 34 " |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.2; HDMI 1 шт; v 2.0; USB type C (DisplayPort Alt Mode) |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Вигнутий екран | + |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрана | матове |
| Радіус кривизни | 1800 |
| Роздільна здатність | 3440x1440 (21:9) |
| Розмір пікселя | 0.23 мм |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Тип матриці | *VA |
| Час відгуку (GtG) | 4 мс |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 3.x | + |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | PBP (Picture by Picture); Flicker-Free; AMD FreeSync |
| Швидка зарядка | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















