Монітор Samsung C24RG50F (LC24RG50FQIXCI)
- Код товару: 82999
- Модель: LC24RG50FZIXCI
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung C24RG50F (LC24RG50FQIXCI)
| Інше | |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 548x431x243 мм |
| Маркування виробника | LC24RG50FQIXCI |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 24 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.2; HDMI 2 шт; v 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Вигнутий екран | + |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Колірне охоплення (NTSC) | 72 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Функції та можливості | |
| Ігрові функції | приціл |
Опис
«Заряджений» ігровий монітор з нечисленної когорти моделей з вигнутим екраном. Увігнуті форми дисплея підвищують ступінь залученості користувача в події і дають змогу глибше поринути у вир віртуальних ігрових світів. В Samsung C24RG50F поставлена швидка VA-матриця формату FullHD (1920х1080 пікселів) з часом реакції 4 мс (при перемиканні від сірого пікселя до сірого) і адаптивною частотою розгортки 48-144 Гц (технологія AMD FreeSync).
Додаткові козирі в рукаві у моделі – режим захисту зору Eye Saver Mode і технологія усунення мерехтіння LED-підсвічування Flicker Free. Оснащення монітора включає один Display Port версії 1.2, парочку HDMI роз'ємів версії 1.4, а також вихід mini-Jack (3.5 мм). Аудіоджек стане доречним для підключення навушників, оскільки для динаміків на борту пристрою місця не знайшлося. З урахуванням яскраво вираженою геймерської орієнтації монітора, в ньому передбачені режими, оптимізовані під різні ігрові жанри.















