Монітор HP 22f
- Код товару: 54143
- Модель: 2XN58AA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор HP 22f
| Інше | |
| Вага | 2.33 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 490x380x180 мм |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 22 " |
| Колір | сріблястий |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; HDMI 1 шт |
| Функції та можливості | |
| Динамічна контрастність | 10 000 000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.25 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку (GtG) | 5 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





