Принтер HP LaserJet Pro M404N
- Код товару: 63188
- Модель: W1A52A
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер HP LaserJet Pro M404N
| Апаратна частина | |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 175 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 60 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Картридж більшої ємності | + |
| Кількість картриджів | 1 шт |
| Модель картриджів | CF259A, CF259X |
| Ресурс ч/б картриджа | 3000 стр |
| Щомісячний ресурс | 80 тис.арк |
| Друк | |
| Друк першої ч/б сторінки | 7 с |
| Макс. роздільна здатність | 1200x1200 dpi |
| Ч/б друк | 38 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 8.22 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 381x357x216 мм |
| Лоток видачі | 150 аркушів |
Опис
Лазерний принтер компанії HP представляє фірмову лінійку LaserJet Pro, що об'єднує рішення для офісного застосування. Модель можна віднести до приладів середнього класу, здатних задовольнити потреби малих або середніх робочих груп, яким регулярно необхідно друкувати чорно-білі документи. Так, щомісячна пікове навантаження може досягати солідних 80 000 відбитків. При цьому принтер HP LaserJet Pro M404N здатний забезпечити гідну якість зображень, оскільки роздільної здатності 1200x1200 dpi цілком достатньо для основних завдань з роздруківки текстів.
На висоті і швидкодія: перший лист з друку вийде вже через 7 секунд, а в подальшому швидкість досягне 38 стор/хв.крім стандартного картриджа з ресурсом близько 3000 сторінок допустимо використовувати і витратні матеріали збільшеної ємності. Ще однією важливою особливістю моделі є наявність LAN-порту: він дозволить перетворити прилад в мережевий пристрій, яким можна користуватися з будь-якого комп'ютера в офісі. З інших фішок виділимо наявність монохромного дисплея, що спрощує управління, ємного лотка подачі (350 листів) з можливістю опціонального збільшення, а також окремого USB-порту для підключення флешок.









