БФП Epson C11CG21404
- Код товару: 90377
- Модель: C11CG21404
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики БФП Epson C11CG21404
| Апаратна частина | |
| Роздільна здатність при скануванні | 1200х2400 dpi |
| Щільність паперу (макс) | 256 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 6000 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 7500 стр |
| Тип чорнила | пігментні / водорозчинні |
| Друк та копіювання | |
| Двосторонній друк | + |
| Кольоровий друк | 20 стр 8 стор |
| Макс. роздільна здатність | 4800x1200 dpi |
| Фотодрук | 69 с 10x15 см / |
| Ч/б друк | 33 стр 15 стор |
| Інше | |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x347x187 мм |
| Лоток видачі | 30 аркушів |
| Лоток подачі | 150 аркушів |
| Маркування виробника | C11CG21402; C11CG21404; C11CG21502 |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Комплектація | |
| Кількість кольорів | 4 |
| Колірність | кольоровий |
| Технологія друку | струменевий |
| Формат паперу | A4 |
| Функції та можливості | |
| Діагональ | 2.4 " |
| Екран | кольоровий |
| Передача даних | підключення до ПК (USB); підключення до мережі (LAN); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi Direct; AirPrint |
| Хмарний друк | Mopria, Epson iPrint, Epson Email Print |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







