БФП Epson C11CG21404
- Код товару: 90377
- Модель: C11CG21404
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики БФП Epson C11CG21404
| Апаратна частина | |
| Роздільна здатність при скануванні | 1200х2400 dpi |
| Щільність паперу (макс) | 256 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 6000 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 7500 стр |
| Тип чорнила | пігментні / водорозчинні |
| Друк та копіювання | |
| Двосторонній друк | + |
| Кольоровий друк | 20 стр 8 стор |
| Макс. роздільна здатність | 4800x1200 dpi |
| Фотодрук | 69 с 10x15 см / |
| Ч/б друк | 33 стр 15 стор |
| Інше | |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x347x187 мм |
| Лоток видачі | 30 аркушів |
Опис
Струминне багатофункціональний пристрій зі штатною системою безперервної подачі чорнила (СБПЧ), заснованої на фронтально розташованих чорнильних контейнерах з унікальною системою заправки Key Lock. Таке конструктивне рішення дало змогу додатково зменшити габарити корпусу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малому або середньому офісі.
Відрізняється підтримкою двобічного друку, наявністю інтегрованого Wi-Fi-адаптера і дротового мережевого порти Fast Ethernet LAN 10/100 BaseTX. Примітно, що об'єм чорнила в контейнерах приблизно в 10 разів перевищує звичайний об'єм стандартного картриджа (70 мл кольорових водорозчинних і 127 мл чорних пігментних чорнил), що самим позитивним чином позначається на собівартості відбитків.
При використанні спеціальної щільною фотопаперу (до 256 г/м²) БФП Epson L6160 здатне виводити якісні фотографії та фотореалістичні візуалізації. Завдяки CIS-сканер з оптичним роздільною здатністю 1200х2400 dpi можливо швидке монохромне і кольорове копіювання. Доступна прямий друк фотографій/документів з мобільних пристроїв під управлінням Android і iOS. Підтримується технологія Epson Email Print, що дозволяє відправляти на друк документи та зображення з будь-якої точки земної кулі по електронній пошті. Може справлятися з великими обсягами друку і максимально простий в обслуговуванні.
Альтернативою LAN є бездротової Wi-Fi (см нижче); дротове з"єднання менш зручно за рахунок необхідності тягнути кабелі, проте воно більш надійно і обходиться дешевше.
В сучасних БФП можуть використовуватися різні стандарти Wi-Fi — найчастіше це Wi-Fi 4 (802.11 n) і Wi-Fi 5 (802.11 ас). Здебільшого на цей нюанс не варто звертати особливої уваги: стандарти розрізняються по швидкості, однак для тих задач, з якими зазвичай працює даний вид техніки, ці відмінності не є принциповими; та й з сумісністю різних стандартів між собою зазвичай не виникає проблем.











