Копір Canon imageRUNNER 2630i
- Код товару: 64302
- Модель: 3809C004
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Копір Canon imageRUNNER 2630i
| Додаткові хар-ки | |
| Вбудована пам'ять | 2048 МБ |
| Ємність лотка подачі паперу | 1200 стр |
| Ресурс чорного картриджа | 30000 стр |
| Щільність паперу (макс) | 220 гр/м2 |
| Щільність паперу (мін) | 52 гр/м2 |
| Додатково | |
| Додатково | USB; Підключення до мережі (LAN); Принтер; Сканер |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 73.6 кг |
| Габарити (ШхГxВ) | 586x713x912 мм |
| Маркування виробника | 3809C004 |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Колірність | монохромна |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип розміщення | консольний |
| Формат паперу | A3 |
| Функціональність | |
Опис
— USB. Універсальний високошвидкісний порт, використовуваний для підключення різної периферії до ПК та інших пристроїв. Дозволяє підключати до 127 пристроїв на один порт. Найбільш поширений і перспективний тип для PC.
— LAN. Можливість підключення копіювального апарата (зазвичай, з додатковими функціями принтера, сканера, факсу тощо) до комп"ютера/декільком комп"ютерам через комп"ютерну мережу. Підходить для багатокористувацької середовища\" - спільного використання в офісі і т. ін.
— Принтер. Можливість використання копіювального апарата в якості принтера. Модель підключається до комп"ютера через дротовий/бездротової інтерфейс. По суті, такі моделі є варіантом БФП, функція копіра в яких - пріоритетна.
— Сканер. Можливість використання копіювального апарата в якості сканера. Модель підключається до комп"ютера через дротовий/бездротової інтерфейс. По суті, такі моделі є варіантом БФП, функція копіра в яких - пріоритетна.





