Кондиціонер Trosten TRN-08PR
- Код товару: 93379
- Модель: TRN-08PR
-
11 134 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten TRN-08PR
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.76 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.32 |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 712х459х276 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 698х255х190 мм |
| Дисплей | прихований |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 5 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 8000 |
| Рекомендована площа приміщення | 21 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 0.8 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 2100 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2260 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 46 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 35/24 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 631/600 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 450 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; самоочищення |
| Функції | таймер; авторестарт; самодіагностика; підключення Wi-Fi модуля; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





