Кондиціонер Trosten Pro TRN-18PR
- Код товару: 93378
- Модель: Pro TRN-18PR
-
25 552 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten Pro TRN-18PR
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.66 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.26 |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 31 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 795x549x305 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 910x294x206 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.












