Кондиціонер Trosten Pro TRN08-INPR
- Код товару: 93375
- Модель: Pro TRN08-INPR
-
13 537 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten Pro TRN08-INPR
| Ефективність | |
| Мін. t для режиму обігрівання | -22 °C |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 712x459x276 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 698x295x190 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 7000 |
| Рекомендована площа приміщення | 22 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2200 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2290 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 47 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 40/20 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 600/610 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









