Кондиціонер Trosten Pro TRN-10PR
- Код товару: 93380
- Модель: Pro TRN-10PR
-
12 616 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten Pro TRN-10PR
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.86 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.32 |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 712x459x276 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 698x255x190 мм |
| Дисплей | прихований |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 5 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2700 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 47 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 35/24 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 730/770 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 450 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Функції | таймер; авторестарт; самодіагностика; підключення Wi-Fi модуля; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







