Кондиціонер Neoclima NU-4M28EFIe
- Код товару: 90375
- Модель: NU-4M28EFIe
- 64 000 грн.
-
56 000 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Neoclima NU-4M28EFIe
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 5.1 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 7 |
| Інше | |
| Вага зовнішнього блока | 62.1 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 946x810x410 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація | зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина труб | 80 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 15 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -23 °C |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 10900 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 10400 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 109 м² |
Опис
— Інверторне управління. Наявність в кондиціонері компресор з інверторним управлінням потужністю. Моделі без інвертора мають лише два режими роботи — повна потужність і «вимк.»; а задана інтенсивність обігрівання/охолодження забезпечується за рахунок вмикання і вимикання компресора на певні проміжки часу. Зі свого боку, принцип інверторного управління полягає в плавній зміні потужності компресора, що дає змогу уникати постійних вмикань і вимикань. Такий формат роботи дає цілий ряд переваг: мінімальний знос, відсутність стрибків напруги і зайвого навантаження на мережу, а також комфортний (невисокий і стабільний) рівень шуму. Головний недолік інверторних моделей — досить висока вартість.











