Кондиціонер Neoclima NCI18EHSIw1eu/NCO18EHSIw1eu
- Код товару: 94271
- Модель: NCI18EHSIw1eu/NCO18EHSIw1eu
-
54 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI18EHSIw1eu/NCO18EHSIw1eu
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -30 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 12.3 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43.8 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 890х673х342 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 965х319х239 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 54 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.








