Кондиціонер Gree Bora GWH18AAC-K3NNA1A 48 м²
- Код товару: 16335
- Модель: GWH18AAC-K3NNA2A
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Gree Bora GWH18AAC-K3NNA1A 48 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.21 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 848x540x320 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 849x289x210 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 4800 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5000 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 48 м² |
Опис
Надійний і продуктивний кондиціонер побутового класу в форматі класичної спліт-системи настінного монтажу. Призначений для обслуговування житлових, офісних або невеликих комерційних приміщень загальною площею 48 м². Крім функції охолодження, може ефективно працювати на обігрів, виконувати видалення вологи і ретельно очищати повітря з продуктивністю до 650 м³/год. Належить до пристроїв сімейства Gree Bora зразка 2016 року, продукти якого відрізняються економічністю і багатоступеневою системою фільтрації повітря.
Кондиціонер Gree Bora GWH18AAC-K3NNA1A обладнаний надійним компресором традиційної конструкції та мікропроцесорною системою керування, що забезпечує продуктивну і порівняно тиху роботу. Внутрішній блок забезпечений надійною кріпильної пластиною, а якісні силіконові жалюзі працюють безшумно, не видаючи дратівної деренчання. Система оптимального розподілу повітря з керованим багатоступеневим вентилятором і автоматичним приводом жалюзі гарантує комфортну прохолоду без протягів. Низький рівень шуму внутрішнього блоку в «нічному» режимі створює всі умови для повноцінного відпочинку. Завдяки високій економічності досягається енергоефективність класу А/А (охолодження/обігрів). Зовнішній блок може працювати в режимі нагрівання при температурах зовнішнього повітря тільки до -7 °C.















