Кондиціонер Neoclima NCI12EHSIw1eu/NCO12EHSIw1eu
- Код товару: 94275
- Модель: NCI12EHSIw1eu/NCO12EHSIw1eu
-
37 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI12EHSIw1eu/NCO12EHSIw1eu
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A+++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -30 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4.5 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 9.2 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 29.6 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 765x555х303 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 795x295x225 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 36 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3665 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3960 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 55 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 38/18 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 821/960 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Фільтри | іонізатор; тонкого очищення; каталітичний; антибактеріальний; silver ion |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; привод вертикальних жалюзі; самодіагностика; керування зі смартфона; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



